Stavební firma - odvlhčování staveb, geotechnika, statika, zateplování

U Bechyňské dráhy 790390 02 Tábor, tel./fax: 381 255 122, e-mail: aba.tabor@volny.cz


ABA STAKO s.r.o.
Úvod -> O nás

MIKROPILOTY - STATIKA STAVEB -

SANACE BETONU - HYDROIZOLACE A VYSOUŠENÍ

ABA STAKO s.r.o.

Kosova 2894, 390 02  Tábor

IČO: 26032929, DIČ: CZ26032929

MIKROPILOTY

STATIKA STAVEB

SANACE BETONU

HYDROIZOLACE A VYSOUŠENÍ

STAVEBNÍCTVÍ - STAVEBNÍ FIRMA

Česká společnost ABA STAKO s.r.o. se zaměřuje na sanace a statiku staveb. Hlavní specializací jsou  mikropiloty, statika staveb, sanace betonu, vysoušení zdiva, pronájem pracovních plošin a v neposlední řadě stavební práce. Používáme kotvení, zabýváme se zpevňováním. Naší prioritou je kvalita provedených prací. Zaměstnáváme zkušené techniky a  řemeslníky, používáme osvědčené materiály, dodržujeme termíny. Naším sídlem je Tábor. Realizujeme však své zakázky po celé republice. 

STAVEBNÍ PRÁCE

Realizujeme široké spektrum stavebních prací, máme bohaté zkušenosti s moderními technologiemi viz. příklady realizací . Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli materiálů, používáme moderní a hlavně účinné technologie.

Realizujeme především tyto stavební práce:

  • mikropiloty– speciální zakládání staveb, použití mikropilotů s nadstandardní únosností, navýšení únosnosti podloží, rozšíření konstrukcí základů staveb apod.
  • statika staveb– scelování objektů, zvyšování únosnosti betonových konstrukcí, geotechnika, kotvení, zpevnění a těsnění různých objektů (hráze, břehy, štoly, tunely aj.)
  • sanace betonu – opravy a vyztužení základů, zpevňování zdiva; odborné posouzení; použití vhodných a cenově nenáročných technologií
  • dodatečná hydroizolace zdiva - tlakovou injektážní chemickou clonou 
  • vysoušení zdiva – odvlhčování zdiva (kamenného, smíšeného aj.), likvidace dřevokazných parazitů mikrovlnnými zářiči 

 

Rádi a ochotně vám poradíme, jakým způsobem si poradit s opravou, vysušením či zpevněním vašeho objektu. Vytvoříme vám cenovou kalkulaci, posoudíme stav objektu. Těšíme se na spolupráci.

Realizace projektu:

NÁVRH TENKOSTĚNNÝCH UHPC (ULTRA-HIGH PERFORMANCE CONCRETE) STŘEŠNÍCH PANELŮ NAHRAZUJÍCÍCH NOSNOU KONSTRUKCI KROVU I STŘEŠNÍ KRYTINU s reg. číslem CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0027957
Cílem je konstrukční návrh nových inovativních řešení tenkostěnných UHPC (ultra-high performance concrete) střešních panelů, které by nahradily jak nosnou konstrukci krovu, tak střešní krytinu a nejsou standardně na trhu běžně dostupné. PDF.

Poptávka

Jméno: Město, PSČ: Ulice, číslo: Mobil: Telefon: E-mail: Text poptávky:
Novinky

Vytvoříme vám cenovou kalkulaci, posoudíme stav objektu.

Kontakt

ABA STAKO s.r.o., Kosova 2894, 390 02 Tábor, IČ: 26032929, DIČ: CZ26032929

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies