Stavební firma - odvlhčování staveb, geotechnika, statika, zateplování

U Bechyňské dráhy 790390 02 Tábor, tel./fax: 381 255 122, e-mail: aba.tabor@volny.cz


ABA STAKO s.r.o.
Úvod -> Odstranění vlhkosti

Odstranění vlhkosti

Vlhkost zdiva způsobuje v objektu mnohé nepříjemnosti. Ať už se jedná o statické poruchy, tvorbu plísní nebo tepelné ztráty, vlhkost zdiva je nepříjemná. Potřebujete-li vyřešit problém vlhkosti zdiva, rádi vám pomůžeme. Navrhneme způsob sanace objektu s minimalizací nákladů a maximální účinností.

Technologie injektáže

Pokud je zdroj vlhkosti objektu v „podzákladí“, je třeba vytvořit účinný hydroizolační systém bránící pronikání nejen vody, ale i solí. Soli totiž (díky své vlastnosti vázat na sebe vzdušnou vlhkost) velkou měrou k vlhkosti zdiva přispívají. Ideální je řešit odvlhčení staveb řešit komplexně – tedy spojit chemickou injektáž s aplikací sanačních omítek. Mnohdy se dokonce podaří stávající omítky zachránit pomocí mikrovlnného vysoušení zdiva. Postup vlastní injektáže a další detaily najdete v sekci Technologie injektáže.

Mikrovlnné vysoušení zdiva a dřeva

Firma ABASTAKO s.r.o. vlastní moderní technické vybavení, jehož součástí jsou i velmi výkonné a účinné mikrovlnné vysoušeče (nezaměňujme za absorbční vysoušeče). Tyto vysoušeče je možno použít k několika účelům:

  • k vysoušení zdiva
  • k vysoušení dřeva a
  • k likvidaci dřevokazného hmyzu, plísní a hub aj.

Rádi a ochotně vám zašleme na požádání naše reference, zdarma naceníme vaši poptávku, zodpovíme případné dotazy. Chcete-li se o mikrovlnném vysoušení dozvědět více, podívejte se do sekce Mikrovlnné vysoušení zdiva a dřeva

Poptávka

Jméno: Město, PSČ: Ulice, číslo: Mobil: Telefon: E-mail: Text poptávky:
Novinky

Vytvoříme vám cenovou kalkulaci, posoudíme stav objektu.

Kontakt

ABA STAKO s.r.o., Kosova 2894, 390 02 Tábor, IČ: 26032929, DIČ: CZ26032929

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies