Stavební firma - odvlhčování staveb, geotechnika, statika, zateplování

U Bechyňské dráhy 790390 02 Tábor, tel./fax: 381 255 122, e-mail: aba.tabor@volny.cz


ABA STAKO s.r.o.
Úvod -> Statika -> Sanace betonu -> Reprofilace

Reprofilace konstrukcí

 

Sanace betonových konstrukcí

Sanace stavebních konstrukcí, zejména železobetonových, zaujímají poměrně širokou část stavebních prací. Podstatný vliv na sanaci má stav původní sanované konstrukce. Zde se jedná o kvalitu betonu, způsob a rozsah narušení, působení nevhodných či dokonce agresivních prostředí a podobně. Dalším vlivem je provedení samotné sanace. Nedostatky a závady mohou vzniknout jak při úpravě narušené konstrukce - nedostatečné odstranění narušených a nesoudržných vrstev betonu, ale i při aplikaci sanačního materiálu, kdy nemusí být dodrženy podmínky použití, zpracování a ošetřování. S tím souvisí správná volba sanačního systému.
Při opravách betonů je nutno úspěšně spojit nové materiály se stávajícími a vytvořit kompozit, který je schopen odolávat vlivům používání, prostředí a času.
Dnešní sanace betonů představuje důležité průmyslové odvětví, které může prakticky posloužit každé stavbě z betonu. Každá konstrukce potřebuje běžné opravy a údržbu, od jednoduchých ochranných povlaků přes opravy narušeného betonu až po zesilování poddimenzovaných konstrukcí.

  

Poptávka

Jméno: Město, PSČ: Ulice, číslo: Mobil: Telefon: E-mail: Text poptávky:
Novinky

Vytvoříme vám cenovou kalkulaci, posoudíme stav objektu.

Kontakt

ABA STAKO s.r.o., Kosova 2894, 390 02 Tábor, IČ: 26032929, DIČ: CZ26032929

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies